Workshopy a školení Lean, Six Sigma

Vycházíme z mnonoletých zkušeností v oblastech Lean Managementu, Six Sigma, řízení výroby, řízení kvality, engineeringu, plánování a zásobování materiálem. Podporu Vaší firmy vždy navrhneme přesně dle Vašich konrétních potřeb a okolností.

Projekty a Interim Management

Nabízíme dlouhodobou externí podporu vašich projektů, souvisejících s optimalizací výroby, zvyšováním produktivity, zlepšování kvality nebo snižování zásob za pomoci všech metod štíhlé výroby a Six Sigma.

Během této formy spolupráce je možné v rámci dané oblasti detailně zanalyzovat současný stav, navrhout optimální řešení a toto řešení spolu s vaším týmem implementovat.

Dlouhodější spolupráce je možná i formou interim managementu, kde přímo převezmeme zodpovědnost za určitou oblast vaší firmy a nastartujeme zlepšení dle předem dohodnutých cílů.

Lean Software - platforma TeamGuru

Pokud systém manažerského řízení ve vaší firmě stojí na Excelu, PowerPointu a emailové komunikaci, máme pro vás řešení. TeamGuru je moderní plaforma, která umožňuje efektivní žízení strategických i operativních procesů firmy. Data jsou k dispozici všem, v reálném čase a v přehledné formě.

Jednotlivé moduly zahrnují strategické plánování, řízení projektů, sledování měřitelných ukazatelů, rychlé řešení problémů, řízení znalostí a dovedností a mnoho dalšího.

Tento unikátní systém používají desítky nadnárodních korporací i menších firem. Zkušební provoz je zdarma, systém může být aktivně implementován do firmy již během 1-2 týdnů (v rámci zkušebního provozu).

Ozvěte se nám a my Vám řekneme více, nebo navštivnte přímo stránky TeamGuru.